DoGGi > Punkt Informacyjny > FAQ - Eventy > Archiwum

Wielkanoc w DoGGi

Apr 10th 2017, 20:09

Konto usunięte

Tematów: 0
Postów: 0
8 pisanek, 5 straconych a w tym:
15 karm dla psów z ADHD
3 Świąteczne kiełbasy
łącznie coś +/- 300 dgl
Wielkanocne posłanie z wikliny
i 2 Szmaciane zające do szarpania
Apr 10th 2017, 21:18

Dante

Tematów: 5
Postów: 254
20 jajek, zero legowisk, z 6 kicaków, chyba jedno jajko, kasy niewiele, 3 bony, no i baaaardzo dużo potrzebnej karmy ADHD. Nier narzekam. :3
Apr 10th 2017, 21:40

Venus

Tematów: 9
Postów: 401
25 jajek, żadnego lega, 3 bony... 6k :c
Przez te lega jakoś nie umię się cieszyć D:
Apr 10th 2017, 22:23

Marti

Tematów: 0
Postów: 73

Miał ktoś może taki sam problem? Pikselowy psiak poleciał po drugie słowo i od powrotu tylko to mi się wyświetla. Niby coś wytropił, a okno mogę otwierać bez końca w postaci przedstawionej na załączonym obrazku. Ani rusz z szukaniem jajka, ani rusz z opieką nad tym psem.
Apr 10th 2017, 23:23

Deni

Tematów: 76
Postów: 458
Ja niestety jestem totalna noga w szukaniu tropów, nic nie mam wszystko ucieka, fajny event, ale nie dla mnie:(
Apr 10th 2017, 23:48

Tolleris

Tematów: 28
Postów: 1,146
2 jajeczka i 14 tropiacych psów. A kilkałam niecałe 30 min. Często tropy się pokazują. Tylko nagrody przeciętne.
Oj wspomnienia wróciły. Szkoda że bugowe jajeczka nie mogą wpaść. Takie 5000 ADHD na pewno by sie przydało heh.
Apr 11th 2017, 06:45

Tasak

Tematów: 91
Postów: 2,136
Cytat Dina5
Na ten moment mam 10 pisanek.

Sporo zająców uciekło. Niektóre słowa nic mi nie mówią, niektóre są na kilku podstronach ale pisanki nie znalazłam...

Jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju. Ten zając już uciekł i nie chcę rozwiązania (tylko o coś w stylu: "tak, jest taka strona, tylko Ty jesteś slepa"), ale nie mam pojęcia czy gdzieś tutaj jest strona zawierająca słowo obojętnie (drugie to: właściciel). Oczywiście można to słowo znaleźć, ale czy jajko mogłoby być ukryte na stronie do której ciężko dotrzeć, typu prezentacja czyjejś hodowli? Bo jeśli na takich "podstronach" też mogą znajdować się jajka, to event byłby hardcorowy.


Dina, przecież na prezentację czyjejś hodowli nie jest trudno wejść. Wystarczą trzy kliknięcia.
I nie spotkałam się jeszcze z takimi dwoma połączeniami.
Są słowa, które prowadzą do stron których już nie ma. Są również słowa, które prowadzą do miejsc gdzie takiego słowa nie ma (coś przeszło remont), ale na logikę da się tam trafić.

Apr 11th 2017, 06:46

Dante

Tematów: 5
Postów: 254
Cytat Dina5
Jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju. Ten zając już uciekł i nie chcę rozwiązania (tylko o coś w stylu: "tak, jest taka strona, tylko Ty jesteś slepa"), ale nie mam pojęcia czy gdzieś tutaj jest strona zawierająca słowo obojętnie (drugie to: właściciel). Oczywiście można to słowo znaleźć, ale czy jajko mogłoby być ukryte na stronie do której ciężko dotrzeć, typu prezentacja czyjejś hodowli? Bo jeśli na takich "podstronach" też mogą znajdować się jajka, to event byłby hardcorowy.

Tak, jest taka strona, tylko Ty jesteś ślepa.
:D
I nie, słowa nie są brane z czyjejś prezentacji czy z treści hodowli (na stronie hodowli owszem, są słowa). Są to słowa z "gry" - nie wiem, jak to inaczej opisać. :P
Apr 11th 2017, 07:26

Dante

Tematów: 5
Postów: 254
Cytat klaudia139
Są słowa, które prowadzą do stron których już nie ma. Są również słowa, które prowadzą do miejsc gdzie takiego słowa nie ma (coś przeszło remont), ale na logikę da się tam trafić.

No nie bardzo, Klaudia. Dajmy na to, że trafiło się słowo X. Osoba A pamiętała z poprzednich edycji, że to słowo występowało tylko w jednym miejscu Y. Po sprawdzeniu tej opcji okazuje się, że słowa nie ma. Jaka jest szansa, że zostało ono przeniesione w inne miejsce, skoro było tylko tam? Wydaje mi się, że niektóre słowa mogą nie mieć swoich odnośników w tym momencie, ale nie dam sobie nic uciąć. Może to tylko moje "wydajemisię".

// za takie wskazówki rozdajemy blokady / Admin ;)
Apr 11th 2017, 09:29

Administrator

Tematów: 71
Postów: 1,260
Moje drogie, jeśli nie znacie oryginalnej treści wiadomości to wypadałoby się nie wypowiadać. :) Dante zachęcała do korzystania z błędów gry.

Wierszyki dla dzieci